Szukaj dokładniej

Typ obiektu

architekt (2)
artykuły biurowe (2)
badania rynku (1)
bar (5)

Miasto

Gdańsk (1)
Gdynia (7)
Gościcino (1)
Góra (1)

Dostępne alkohole

Drinki (3)
Mocne alkohole (5)
Piwo (6)
Wino (5)

Cena dania głównego

do 20 zł (3)
21-40 zł (3)

Dania wegetariańskie

Tak (6)

Dla kogo

Dzieci (1)
Kobiety (1)
Mężczyźni (1)

Dni otwarcia

Poniedziałek (10)
Wtorek (10)
Środa (10)
Czwartek (10)

Imprezy zamknięte

Nie (3)
Tak (3)

Klimatyzacja

Nie (5)
Tak (2)

Liczba miejsc

do 50 (4)
51-100 (1)
101-150 (1)

Menu dla dzieci

Nie (4)
Tak (2)

Sala dla palących

Nie (6)

Lokal przystosowany dla niepełnosprawnych

Nie (7)
Tak (1)

Możliwość zaparkowania w okolicy

Tak (8)

Płatność kartą

Nie (3)
Tak (5)

Miejsce przyjazne dzieciom

Tak (6)

Możliwość rezerwacji stolika

Nie (1)
Tak (5)

Śniadania

Nie (2)
Tak (4)

Status przedszkola

Niepubliczne (1)
Publiczne (1)

Typ kuchni

międzynarodowa (2)
polska (6)
staropolska (1)

Usługi w salonie fryzjerskim

baleyage (1)
dekoloryzacja (1)
fryzury okolicznościowe (1)
fryzury ślubne (1)

Usługi w salonie kosmetycznym

Henna brwi i rzęs (1)
Makijaż dzienny/wieczorowy (1)
Makijaż ślubny (1)
Manicure (1)

Zamówienia na wynos

Nie (4)
Tak (2)

Miejsca, które mogą Ci się spodobać

  • Ulica: Długa
  • Miejscowość: Dzierzgoń
  • Województwo: pomorskie

Inne firmy i instytucje:

Studio Paznokci Beata Króll
Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjno Kartograficznych Andrzej Bednarek
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Andrzej Ilnicki Zakład Szklarski
Muzeum Sopotu
Agencja Ubezpieczeniowa Mariusz Kowalczyk
Tectra sp. z o.o.
Przedszkole Samorządowe nr 2 im. Kubusia Puchatka
Green Step
Hurtownia A Z s.c. Waldemar Jurkowski Jacek Mikołajczak
Kaczmarek Irena Agencja Techniczno Handlowa Magneta
Alicja Czyszek Kancelaria Podatkowa
Pizzeria Ósemka
Justyna Adler Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe
Michał Piórek
Elżbieta Kruszyńska Swantewit
Tadeusz Bujnowski Tadeo
Cezary Maciołek Cm Consulting
Beata, Starogard Gdański
Szkoła Podstawowa im. Płk Stanisława Dąbka
Kamil Dul Kam Bud Usługi Ogólnobudowlane
Tomasz Trojanowski Tomasco
Małgorzata Jaks Trend Sport
Anmar sp. z o.o. Hurtownia Gdańsk
Aneta, Słupsk
Salus Sp. z o.o.
Pakom sp. z o.o.
Bobas s.c. Elwira Błasiak Angelika Błasiak Bosiacka
Arlet Ton Arletta Czapa
Produkcyjno Usługowy Zakład Ślusarski Teresa Talaśka
Wat Serwis Cezary Kalinowski
Bea Beata Rak
Bar Osowa Anna Żarska
Sylwia Jankowska Trzebiatowska Kancelaria Radcy Prawnego
Gocek Grzegorz Gockowski
Zuk Wema sp. z o.o.
Zespół Kształcenia Podstawowego i Przedszkolnego nr 1 Szkoła Podstawowa nr 87 w Gdańsku
Usługi Elektroniczne Zdzisław Kawałek
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Diglif Henryk Kowal
Firma Handlowa Moto Jack Jarosław Burdzel, Jarosław Plewniak s.c.
Agencja Rozrywkowa Zielono Mi Daniel Jendernal
P.P.H. Linex Grażyna Linke
Rafał Babiec Dor Klucz
Pracownia Archeologiczno Konserwatorska Maria Karolina Kocińska
Słoneczna Jedynka Przedszkole nr 1 w Rumi
Kantor WJM-Kaszub
Stanisław Krupa i Firma Remontowo Budowlana Krupa II Firma Handlowa Roma
Haco Hotele Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Robót Instalacyjnych Elsanco Jan Kuliński
Pomorska Grupa Handlowa sp. z o.o.
Krystyna Kulaszewicz Salon Fryzjersko Kosmetyczny
Catering Service Impreza s.c. Maciej Kempa Piotr Orłowski Rafał Wiczling
S.A. M Serwis sp. z o.o.
Zakład Robót Elektrycznych Elektro Profesional Mielewski Witold
Kw Buchalteria Biuro Rachunkowe s.c. Monika Weiher i Gabriela Sumka
Studio urody Kemon
Przedsiębiorstwo S w L E sp. z o.o.
Zakład Optyczny Krzysztof Gollus
Pracownia Architektury Zbigniew Jan Młodzianowski Architekt
Topcar Andrzej Steinke
Andrzej Małkiewicz Firma Budowlana Małkiewicz